Un ve Kepek


Tonguçlar Geleneksel Un

Yıllardır doğallığı ve lezzeti sizlerle buluşturmak için özenle seçtiğimiz buğdayları, el değmeden son teknoloji ile işleyip unun en doğal halini, her pakette en iyi kalitede, sizlerin maharetli ellerine teslim ediyoruz.

Tonguçlar un kalitesi ve lezzeti, buğdayın doğal yapısında da olan vitamin ve mineraller ilave edilerek güçlendirildi. Demir ve folik asit ile zenginleştirilen Tonguçlar Geleneksel Un daha sağlıklı beslenmenize ve yaşam kalitenizi artırmanıza destek olur.

Zenginleştirilmiş Tonguçlar Geleneksel Un’u tüm hamur işlerinde; kek, pasta, kurabiye, börek, poğaça ve açma yapımında kullanabilirsiniz.

Çünkü siz iyi bilirsiniz, lezzetin hamurunda Tonguçlar Un var.

Kepek

En kaliteli buğday tanelerinden öğütülmüş, B grubu vitaminlerce zengin, sağlığına ve formuna özen gösterenler için idealdir.

İşlenebilirliği kolay ve su kaldırma oranı yüksektir.

Mısır / Darı

Mısır içerdiği vitamin ve mineraller ile sağlık açısından sayısız fayda sağlar. Tam bir potasyum deposudur, zengin miktarda karbonhidrat içermektedir. Protein açısından da zengin olan mısır doymamış yağlar ve sodyum da içerir.

Kalsiyum ve demir içeren mısır, kalsiyum açısından çok zengin olmamasına rağmen vücudun ihtiyaç duyduğu çok az bir kısmı karşılayabilir. Bunun dışında magnezyum içermektedir. Mısır ayrıca B-6 ve B-12 vitaminleri açısından zengindir.